Zabiegi Selvert

selvert-logo

Zabieg czystej witaminy C - opóźnianie procesu starzenia się skóry, przyspieszanego różnymi uwarunkowaniami środowiskowymi (promieniowanie UV, itd.), stanowi jedno z największych wyzwań dla nauki kosmetycznej. Proces ten nasila utlenianie się komórek skóry. Osłabia ich działanie i niesie ze sobą powstawanie typowych oznak starzenia się: zmarszczki, utratę napięcia i jędrności, zwiotczenie, itd.

Do procesu utleniania przyczyniają się wolne rodniki, bardzo reaktywne molekuły, które ingerują w naturalne procesy, zakłócając je i spowalniając oraz  powodując obumieranie komórek. Opóźnianie działania wolnych rodników pomaga spowolnić proces starzenia.

Natura posiada szereg molekuł dla ochrony żywej tkanki przed uszkodzeniami, które mogą powodować wolne rodniki. Jedną z takich substancji o bardzo skutecznym działaniu jest witamina C.

Zabieg z Witasferami C jest bardzo lubiany i ceniony zarówno przez Kosmetyczki, jak i ich Klientki dla jego wspaniałej efektywności oraz urzekająco świeżego zapachu pomarańczy.

Seria Witasfery C oparta jest na wielorakich właściwościach witaminy C. Zapewnia kurację zapobiegającą utlenianiu się komórek, a  skórze jędrny i „pełny” wygląd. Czas trwania: ok. 50 min

Cell vitale – komórki macierzyste skóry – z racji aktywności jej regenerowania – odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu młodego wyglądu twarzy. Mijający czas i agresje środowiskowe powodują spowolnienie aktywności komórek macierzystych, które przyczynia się do utraty jędrności i gęstości skóry. Zaczynają pojawiać się oznaki starzenia się skóry.

By zapobiec temu procesowi, szwajcarscy naukowcy pracujący dla marki SELVERT THERMAL opracowali dwie serie o podłożu naukowym CELL VITALE: nawilżającą i anty-starzeniową. Bazują one na dwóch rodzajach wyciągów z roślinnych komórek macierzystych.

W recepturze nawilżającej o silnym działaniu ochronnym i utrzymującym wodę w skórze znajduje się wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego (rododendron), a w recepturze anty-starzeniowej wyciąg z komórek macierzystych jabłek Uttwiler Spätlauber, który spowolnia proces starzenia, stymuluje regenerację komórek oraz przywraca skórze młody i promienny wygląd.

na strone1

Doskonałe połączenia roślinnych komórek macierzystych z niezwykle skutecznymi mieszankami składników aktywnych w CELL VITALE są doskonałym sprzymierzeńcem w przywracaniu twarzy jej poprzedniego piękna i blasku. Czas trwania: ok. 1h

Zobacz też inne ekskluzywne zabiegi:

 

guinot male bioline_logomale Intraceuticals-male

Back to Top